top of page
lazer epilasyon tittle.jpg

Buz Lazer Epilasyon

Küçükçekmece Buz Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon; İstenmeyen tüylerden kalıcı bir şekilde kurtulmanın en etkili yoludur. Günümüzde kadın ya da erkek fark etmeden herkese güvenli bir şekilde yapılan kıl alma yöntemleri arasında en etkili olanıdır. Diğer yöntemlerden farkı kişilerde meydana gelen kıl problemlerinin kalıcı bir şekilde yok edilmesidir. Zararı olmayan ve güvenilir olması ile kendini geliştirerek yaygın bir kullanım alanına sahiptir. Lazer epilasyon fiyatları farklılık göstermesinden dolayı iyi araştırılması gereken kriterlere sahip olan bir uygulamadır.

Küçükçekmece Buz Lazer Epilasyon Hangi Bölgeler İçin Uygundur?

Her bölgeye güvenle yapılan lazer uygulaması kıl yoğunluğu olan bölgelerde başarılı sonuçlar alınmasını sağlayan estetik bir uygulamadır. Kol, koltuk altı, bacak ve kalça, yüz, bel, sırt gibi vücudun bütün kıl olan bölgelerinde uygun lazer cihazı seçilmesiyle rahatlıkla uygulama yapılabilir. Uygulama yapılacak bölgeye göre lazer epilasyon fiyatları hakkında uzman hekim bilgi verecektir. Uzman hekim kişinin kıl ve cilt yapısına uygun olan yöntemi belirlemek amaçlı muayene ederek uygun cihaz başlıklarıyla kişiye özel yapılarak kıl olan bölgede kılların yok edilmesi için seanslar yaparak süreç tamamlanır.

Lazer epilasyon 500x600.jpg

Küçükçekmece Diode Buz Lazer Epilasyon Cihazı

İstenmeyen tüylerin azalmasında oldukça etkili olan diode lazer epilasyon cihazının dalga boyu diğer lazer cihazlarına oranla daha uzundur. Bu uzun dalga boyları sayesinde koyu renkli cilt tiplerinde bile başarılı sonuçlar veren estetik bir uygulamadır. Dalga boyunun uzun olmasıyla çok derinlere kadar etki etme gücü olmasından dolayı koyu tenli kişilerde de başarılı bir uygulamadır.

Küçükçekmece Lazer Epilasyon Fiyatları 2021

Lazer epilasyon fiyatları hakkında birçok değişken faktör vardır. Uygulama yapılacak olan bölge, kişinin kıl ve cilt yapısına uygun olan cihazların seçilmesi, seans süreleri, uygulama yapılacak olan merkez ve uzman hekim gibi konular lazer epilasyon fiyatları 2021 için değişkenlik yaratan faktörlerdir.

Etiketler: buz lazer epilasyon, istanbul epilasyon, şirinevler buz lazer epilasyon, florya buz lazer epilasyon, bahçelievler buz lazer epilasyon, başakşehir buz lazer epilasyon, ataköy buz lazer epilasyon, yenibosna buz lazer epilasyon, bakırköy buz lazer epilasyon, bağcılar buz lazer epilasyon, lazer epilasyon fiyatları

bottom of page