top of page
ipek kirpik tittle.jpg

İpek Kirpik

İpek Kirpik Nedir?

Orijinal kirpiklerinizin üzerine uygulanan ipek kirpik, aslında kirpiklerinize gür ve çarpıcı bir görüntü vermek üzere uygulanan bir işlemdir. Bu sayede şikayetçi olduğunuz kısa, seyrek ve zayıf görünümden kurtulmanız amaçlanır. Gerçekten saf ipekten elde edilen kirpikler, gözlerinizin formuna uygun bir şekilde kendi kirpiklerinize tek tek yapıştırılır. Herkesin ihtiyaç ve beklentileri farklı olabileceği için ipek kirpik uygulaması sonrası görünüm de kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Bunda ipek kirpik uygulamasını yaptıran kişilerin mevcut kirpik yoğunluğu da etkili olmaktadır. İstediğiniz kirpik görüntüsüne ulaşmak için farklı şekil ve boyutlarda ipek kirpiklerin kullanımına başvurulabilir.

İpek Kirpik Nasıl Uygulanır?

İpek kirpik nedir sorusunu yanıtladıktan sonra artık sıra yöntemin uygulanma aşamalarında! Bu anlamda öncelikle yüz şeklinize en uygun kirpik boyutu ve şekli belirlenir. Yani göz kapaklarınız, gözlerinizin formu ve uygulama sonucunda karşılaşmayı beklediğiniz görünüme dair istekleriniz göz önünde bulundurularak ipek kirpiklere karar verilir. Ardından alt kirpikleri korumak adına göz altına pedler konulur.

İpek Kirpik 500x600.jpg

Medikal Cilt Bakımımızın Aşamaları Nelerdir?

Kirpik lifting 500x600.jpg

Daha sonra üst kirpiklerinizin tellerini tek tek ayırmak amacıyla kirpikler taranıp ve akabinde ipek kirpiklerin yerleştirilmesi işlemine geçilir.İpek kirpik uygulamasında genel olarak boyutlarına göre farklı kirpik türlerinin kullanıldığını söyleyebiliriz. Kısa kirpik telleri göz kapağının iç kısmına yerleştirilirken daha uzun olan kirpik telleri ise göz kapağının orta kısmına ve göz kapağının dış kısmına da orta boy kirpik telleri uygulanır. Tüm bu işlemler ortalama 1,5 – 2 saat sürer. Uygulama bittiğinde arzuladığınız doğal ve hacimli kirpiklere kavuşabilir ve artık daha çarpıcı bakışların keyfini çıkarabilirsiniz.

Etiketler: ipek kirpik, istanbul ipek kirpik, şirinevler ipek kirpik, florya ipek kirpik, bahçelievler ipek kirpik, başakşehir ipek kirpik, ataköy ipek kirpik, küçükçekmece ipek kirpik, bakırköy ipek kirpik, bağcılar ipek kirpik, ipek kirpik fiyatları

bottom of page