top of page
lazer epilasyon tittle.jpg

Epilasyon

Epilasyon

 Epilasyon; İstenmeyen tüylerden kalıcı bir şekilde kurtulmanın en etkili yoludur. Günümüzde kadın ya da erkek fark etmeden herkese güvenli bir şekilde yapılan kıl alma yöntemleri arasında en etkili olanıdır. Diğer yöntemlerden farkı kişilerde meydana gelen kıl problemlerinin kalıcı bir şekilde yok edilmesidir. Zararı olmayan ve güvenilir olması ile kendini geliştirerek yaygın bir kullanım alanına sahiptir. Epilasyon fiyatları farklılık göstermesinden dolayı iyi araştırılması gereken kriterlere sahip olan bir uygulamadır.

Buz Başlık Epilasyon Hangi Bölgeler
İçin Uygundur?

Her bölgeye güvenle yapılan uygulama kıl yoğunluğu olan bölgelerde başarılı sonuçlar alınmasını sağlayan estetik bir uygulamadır. Kol, koltuk altı, bacak ve kalça, yüz, bel, sırt gibi vücudun bütün kıl olan bölgelerinde uygun epilasyon cihazı seçilmesiyle rahatlıkla uygulama yapılabilir. Uygulama yapılacak bölgeye göre epilasyon fiyatları hakkında uzman hekim bilgi verecektir. Uzman hekim kişinin kıl ve cilt yapısına uygun olan yöntemi belirlemek amaçlı muayene ederek uygun cihaz başlıklarıyla kişiye özel yapılarak kıl olan bölgede kılların yok edilmesi için seanslar yaparak süreç tamamlanır.

Lazer epilasyon 500x600.jpg

Epilasyon Fiyatları 2024

 Epilasyon fiyatları hakkında birçok değişken faktör vardır. Uygulama yapılacak olan bölge, kişinin kıl ve cilt yapısına uygun olan cihazların seçilmesi, seans süreleri, uygulama yapılacak olan merkez ve uzman hekim gibi konular buz başlık epilasyon fiyatları 2024 için değişkenlik yaratan faktörlerdir.

Epilasyon Cihazı

İstenmeyen tüylerin azalmasında oldukça etkili olan epilasyon cihazının dalga boyu diğer lazer cihazlarına oranla daha uzundur. Bu uzun dalga boyları sayesinde koyu renkli cilt tiplerinde bile başarılı sonuçlar veren estetik bir uygulamadır. Dalga boyunun uzun olmasıyla çok derinlere kadar etki etme gücü olmasından dolayı koyu tenli kişilerde de başarılı bir uygulamadır.

Etiketler: buz lazer epilasyon, istanbul epilasyon, şirinevler buz lazer epilasyon, florya buz lazer epilasyon, bahçelievler buz lazer epilasyon, başakşehir buz lazer epilasyon, ataköy buz lazer epilasyon, küçükçekmece buz lazer epilasyon, bakırköy buz lazer epilasyon, bağcılar buz lazer epilasyon, lazer epilasyon fiyatları

bottom of page